Центр Києва розблокували за рішенням суду, - Захарченко

Розблокування вулиць здійснена на виконання постанови адміністративного суду про заборону блокування транспортних комунікацій

Про це заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко , повідомили в прес -службі МВС.

«Вже кілька діб у центрі Києва спостерігається транспортний колапс. Рівень заторів на дорогах столиці досяг максимального значення - 10 балів. До органів внутрішніх справ надходять численні скарги, в переважній більшості - від мешканців центральної частини столиці, з приводу неможливості проїзду до власного будинку і відсутності нормального відпочинку вночі», - заявив міністр.

«Хочу всіх заспокоїти - ніякого розгону Майдану не буде. Ніхто не зазіхає на право громадян на мирний протест. Однак не можна ігнорувати права і законні інтереси інших громадян. Нормальне функціонування столиці не повинно бути порушено», - підкреслив міністр.

Він зазначив, що «необхідно», щоб безперебійно функціонували міський транспорт і екстрені служби: рятувальники , швидка допомога , комунальники».

«Розблокування вулиць здійснена на виконання постанови адміністративного суду про заборону блокування транспортних комунікацій», - заявив Захарченко.

«Завдання міліції - забезпечити охорону громадського порядку під час виконання рішення суду», - підсумував Захарченко.

Нагадаємо, в 1 ночі «Беркут» почав зачистку Євромайдану від барикад. З усіх боків на Майдан Незалежності підступили силовики. Мітингувальники, зокрема загони самооборони, намагаються їм протистояти. в Києві співробітниками ДАІ перекриті під'їзні шляхи в центр міста.

 

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating