У МВС запевнили, що не застосовували сльозогінний газ проти мітингуючих

МВС України закликає учасників акцій не піддаватися на провокації і спроби маніпулювання громадською думкою

Як повідомили в прес -службі МВС «в мережі Інтернет з'явилася інформація про те, що нібито в спецавтомобілях «автозак» працівники міліції вчинили побиття людей похилого віку, затриманих під час протистоянь на Майдані Незалежності в Києві.

МВС заявляє, що ці повідомлення не відповідають дійсності і є нічим іншим, як спробою окремих політиків маніпулювати громадською думкою».

При цьому Міністерство внутрішніх справ закликає громадян не піддаватися на провокації і заявляє: «Протиправні дії по відношенню до правоохоронців будуть кваліфіковані як організація масових заворушень».

«МВС офіційно заявляє, що співробітники міліції та військовослужбовці внутрішніх військ під час подій на Майдані Незалежності не застосовували сльозогінний газ та інші спецзасоби по відношенню до мітингувальників. Працівники комунальних служб столиці здійснювали заходи з благоустрою території навколо Майдану Незалежності в нічний час для того , щоб уникнути додаткових перешкод і незручностей для руху транспорту та громадян , оскільки триває робочий тиждень», - зазначили у відомстві.

Однак у МВС запевняють , що адекватно реагуватимуть на правопорушення в межах повноважень , наданих Законом України « Про міліцію».

Нагадаємо , в 1 ночі «Беркут» почав зачистку Евромайдана від барикад. З усіх боків на Майдан Незалежності підступили силовики. Мітингувальники , зокрема загони самооборони , намагаються їм протистояти. в Києві співробітниками ДАІ перекриті під'їзні шляхи в центр міста.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating