Прикарпатські депутати проголосували за ліквідацію ОДА

58 депутатів Івано-Франківської обласної ради 10.12.13 на позачерговій сесії висловили недовіру обласній державній адміністрації, визнали «існування такої інституції недоцільним» і постановили ліквідувати її.

Як сказав голова обласної ради Василь Скрипничук, «ні президент, ні уряд, ні парламент не хочуть дослухатися як до голосу народу, так і до голосу депутатів місцевих рад, вони ігнорують усі звернення», тому «час прохань, звернень і заяв минув».

Тож «враховуючи політичну і соціально-економічну ситуацію в державі та області, зважаючи на вимоги багатотисячних протестних акцій в населених пунктах області», за непідписання угоди про асоціацію з ЄС та незаконне застосування грубої фізичної сили до мирних протестувальників у Києві, прикарпатські депутати вирішили ліквідувати на Прикарпатті обласну держадміністрацію, відібравши від неї делеговані повноваження.

Згідно з таким рішенням, з 1 січня 2014 року у складі виконавчого апарату обласної ради повинен бути створений виконавчий комітет.

Районним радам області рекомендували ухвалити такі ж рішення.

Провести позачергову сесію обласної ради під відкритим небом, біля адміністративного будинку, вдалося не одразу. Зі 114 депутатів спершу зібралося лише 56, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. Поки підійшли ще троє депутатів, перед адмінбудинком проходило віче. Згодом сесія набрала кворум.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating