«Беркут» зачищає Евромайдан . Активісти відзначають , що акція - мирна

У 1 ночі «Беркут» почав зачистку Євромайдану від барикад. З усіх боків на Майдан Незалежності підступили силовики. Мітингувальники, зокрема загони самооборони, намагаються їм протистояти. На Євромайдан привозять у великих кількостях будівельні каски.

На вході в оточений барикадою периметр Евромайдана, закликають скидати речі, які можуть бути використані в зіткненнях. Вечері на Майдан НЕзалежності привезли та роздали людям 4000 будівелдьних касок. Як і передає кореспондент Радіо Свобода, активісти відзначають, що акція на Евромайдані - мирна. Будинок профспілок щільно оточений «Беркутом». Барикаду на вулиці Богдана Хмельницького вже розібрали.

Два намети біля КМДА також знесли. Представники делегації ЄС в Україні намагаються зв'язатися з відповідальними за очищення міста від барикад. Щоб попросити їх не застосовувати силу по відношенню до мирних мітингувальників. Про це йдеться на сторінці делегації у Фейсбуці.

Сцена на Майдані стоїть, концерт та мітинг продовжуються. Близько 4.00 зі сцени зачитали цитати з офіційної заяви глави європейської дипломатії Кетрін Ештон. Також оголосили, що біля сцени знаходяться дівчини. Пряма трансляція подій в Інтернеті триває.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating