На Донбасі бізнесмени намагалися продати дві тонни яловичини з хробаками

Маріупольські бізнесмени намагалися продати яловичину з хробаками. Дві тонни м'яса були заражені паразитом, який вражає внутрішні органи людини і тварини. Небезпечний товар конфіскували саме перед відправкою на прилавки.

За словами правоохоронців, м'ясо привезли з сусідньої області - з якої саме не розголошують через таємницю слідства. Більше двох тонн яловичини призначалися для роздрібної торгівлі. У постачальника було ветеринарне свідоцтво. Але воно виявилося підробленим, повідомляє телеканал «Донбас».

В область, звідки надійшов товар, відправили запит, але отримали відповідь, що такого підприємства на території області не існує, як немає і ветеринарного лікаря, який видав висновок.

Сумнівне м'ясо на ринки і в магазини потрапити не встигло. Його якість перевірили ветлікарі. У яловичині виявили цистицеркоз. Цей паразит – хробак, небезпечний для людини і тварин. Частина зараженого хробаками м'яса вже утилізували на спеціальному підприємстві. Решта партії зберігається в замороженому вигляді до закінчення розслідування кримінальної справи.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating