«Харків-Арена» буде здана в експлуатацію через рік

Сьогодні, 10 грудня, відбувся прес-тур, під час якого журналісти могли ознайомитися з ходом будівництва багатофункціональної арени для проведення Євробаскету-2015. Заступник директора з будівництва «Харків-Арени» Федір Стрілець розповів, що на даному етапі робітники приступили до монтажу металоконструкцій і прокладанню зовнішніх інженерних мереж. Потім будівельники займуться облаштуванням зовнішньої зливової каналізації.
Федір Стрілець зазначив, що з 31 грудня до 8 січня будівництво призупинять, оскільки у робітників будуть новорічні канікули. Багато фахівців приїхали з інших регіонів і вирушать святкувати Новий рік і Різдво додому.
Заступник директора з будівництва арени запевнив, що роботи ведуться відповідно до намічених планів. «Вже освоєно 30 млн. грн, що складає близько 10% загальної вартості робіт. Терміни здачі не коригуються – вона намічена на грудень 2014 р. Основний період, який буде необхідний для масованого завершення будівництва, припадає на літо. Якщо буде отриманий кредит, то роботи підуть швидше», – підкреслив Стрілець.
Він також зазначив, що будівельники розраховують отримати необхідну допомогу від комітету з підготовки до Євробаскету-2015: «Ми очікуємо від нього активного включення в роботу. Комітет повинен призначити консультантів і давати нам рекомендації, щоб нічого не довелося переробляти».
«Харків-Арена» – багатофункціональний спортивний комплекс, який включатиме зал для глядачів з мобільними і стаціонарними трибунами, два зали для тренувань і спортивну школу. Універсальність комплексу дозволить проводити змагання з 100 видів спорту. Арена також передбачає влаштування льодового покриття. Її місткість – 5-7 тисяч глядачів. Веде будівництво група «ВЕТЕК» Сергія Курченко.
Євробаскет-2015 буде проходити в шести містах України. Планується, що груповий етап змагань прийматимуть Львів, Одеса та Харків, а півфінальні та фінальні ігри пройдуть в Дніпропетровську, Донецьку та Києві.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating