У 2013 році в Луганській області на будівництво та ремонт доріг виділено понад 350 млн грн

У Луганській області цього року на будівництво, ремонт та реконструкцію доріг виділено понад 350 млн грн , з яких в даний час освоєно майже 160 млн грн.

За інформацією начальника служби автомобільних доріг у Луганській області, в даний час практично виконано план з будівництва нових доріг: «Йдеться про чотирьох дільницях на заїзді з Донецької та Харківської областей. До готовності цих об'єктів не вистачає 5-7%, впевнений, що до кінця року ми роботи закінчимо ».

Також в області проведено роботи з благоустрою вулиць і доріг. Зокрема, встановлено більше 3 тис. дорожніх знаків, нанесено майже 560 км дорожньої розмітки.

У зв'язку з настанням холодів і щоб уникнути надзвичайних ситуацій на дорозі, всім профільним службам і відомствам області доручено скоординувати свої дії та розробити відповідний план заходів.

Крім того, найближчим часом буде розроблена програма будівництва доріг місцевого значення Луганської області на 2014 рік. Планується, що пріоритет буде відданий ремонту внутрішньообласних доріг.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating