У Донецькій області промислове виробництво скоротилося на 7,4 %

У січні - жовтня 2013 року промислове виробництво в Донецькій області скоротилося на 7,4 %.

За інформацією Головного управління статистики в Донецькій області, індекс промислової продукції за 10 місяців 2013 склав 92,6 % порівняно з аналогічним періодом минулого року, в жовтні в порівнянні з жовтнем 2012 року — 98,4 % , у вересні — 105,3 %.

Як зазначає служба статистики, спад промислового виробництва пов'язаний з низьким попитом на зовнішніх ринках збуту металу. У зв'язку з цим , у металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів обсяг продукції, виробленої за 10 місяців цього року, став на 7 % менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Серед основних видів промислової діяльності області за січень - жовтень 2013 збереглася позитивна динаміка у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів. Тут обсяг випущеної продукції збільшився на 2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Крім того , за 10 місяців на 3,7 % скоротилися обсяги виробництва у виробництві, передачі і розподілі електроенергії, на 4,3 % — у вугільній промисловості, на 6,5 % — у хімічній та нафтохімічній промисловості, на 8% — у виробництві коксу та продуктів нафтопереробки.

Крім того, на 9,9% скоротилися обсяги виробництва будівельних матеріалів та іншої неметалевої мінеральної продукції, на 13,4 % — у видобутку неенергетичних корисних копалин і розробці кар'єрів, на 21,5% — в машинобудуванні, а також на 27,6 % — в легкої промисловості.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating