Понад сто людей в Сімферополі спалили прапор ЄС

Мітингувальники вимагали від Президента Віктора Януковича, парламенту та уряду країни припинити акції опозиційних сил у столиці України.

Активісти «Російського фронту Сергія Шувайникова» та «Конгресу російських громад Криму» в понеділок на центральній площі Сімферополя провели мітинг, під час якого спалили прапор Європейського Союзу.

Як передає кореспондент УНІАН, присутні вимагали від Президента Віктора Януковича, парламенту та уряду країни припинити акції опозиційних сил у столиці України, які закликають до євроінтеграції та зміні влади в країні.

Мітингувальники тримали прапори своїх організацій, Криму, Росії, Андріївські прапори, а також ікони та плакати, серед яких були: «Росіяни Криму ніколи не відречуться від матері - Росії!», «Геть бандерівців з влади», «Євросоюз, Бандера і Шухевич - твої герої?», «Пани дипломати, не суньте носа в чужі хати » .

Акція зібрала понад сто людей.

«Ми вимагаємо припинити політичний і правовий хаос і безлад в Києві у західних областях України, що прикривається гаслами «євроінтеграції» і закликами до повалення законної влади», - йдеться у зверненні мітингувальників до глави держави, Кабміну та Верховної Ради.

Мітингувальники спалили прапор ЄС , після чого провели ходу до будівлі Верховної ради Криму .

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating