Добкін зневажає «вуєк» і збирає гроші на новий пам'ятник Леніну в Києві

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін 8 грудня написав на своїй сторінці в Twitter про те, що планує відкрити рахунок для збору коштів на відновлення пам'ятника Леніну в Києві. «Завтра відкриваю рахунок для відновлення пам'ятника Леніну в Києві... Всі, хто зневажає «вуєк» за їх тупизм, приєднуйтесь», – написав харківський губернатор. Він зазначив, що виділить на відновлення пам'ятника 50 тисяч гривень, а трохи пізніше написав, що збільшить суму до 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, ввечері 8 грудня група людей знесла пам'ятник Леніну, встановлений у Києві, на Бессарабській площі. Фігуру Ілліча зачепили тросами і звалили з постаменту. Голову радянського вождя присутні роздрібнили кувалдами і розібрали «на сувеніри». Після цього заспівали гімн України і розійшлися. Міліція Києва відкрила кримінальне провадження за фактом руйнування пам'ятника Леніну групою невідомих осіб у масках з прапорами ВО «Свобода».

Народний депутат від ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко заявив, що пам'ятник Леніну знесли народні депутати-«свободівці» у повному складі.

Народний депутат від партії «УДАР» Валерій Карпунцов заявив, що представники правоохоронних органів вже почали затримувати людей за знесення пам'ятника. Він зазначив, що міліція затримує навіть тих, хто просто стояв поруч і висловлював свою думку. Про це повідомив офіційний сайт «УДАРу».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating