Заява ПР: Опозиціонери - екстремісти і путчисти

Партія регіонів України назвала дії опозиціонерів, спрямовані на захоплення влади, злочинними.

У заяві, опублікованій на офіційному сайті партії, йдеться, що наміри опозиціонерів очевидні: «опозиційними екстремістами» захоплено будівлю Київської міськдержадміністрації, окуповані Будинок профспілок і Жовтневий палац, заблокований Кабінет Міністрів, «відбуваються розбійницькі спроби силового прориву» до Адміністрації президента.

«За вказівкою опозиційних путчистів місцеві ради західних регіонів України влаштовують «парад містечкових суверенітетів», приймають незаконні рішення, які несуть пряму загрозу територіальній цілісності країни. Злісно порушуючи Конституцію України, керівники органів місцевого самоврядування самовільно припиняють роботу державних, комунальних установ і організацій, зупиняють навчальний процес у школах, закликають до всеукраїнського страйку», - йдеться в документі.

Дані дії регіонали розцінюють, як спробу державного перевороту, і засуджують путчистів, які «намагаються зняти з себе відповідальність за організацію кривавих провокацій, використання напівкримінальних молодиків-екстремістів в штурмових атаках на адміністративні будівлі, в жорсткому силовому протистоянні з співробітниками правоохоронних органів».

Партія регіонів підтримала принципову позицію Віктора Януковича і назвала «категорично неприйнятними підбурювальні дії опозиційних політичних сил, які безсовісно спекулюють на євроінтеграційних прагненнях і очікуваннях громадян України, маніпулюють громадською думкою, розпалюють сепаратистські настрої».

«Тепер путчисти відкрито заявляють, що їх наступною метою є захоплення будівель Парламенту, Кабінету Міністрів, Адміністрації Президента України. Хотіли б нагадати всякого роду «євроблокіраторам» адміністративних будівель: Київ - це не столиця опозиції, це столиця всієї нашої держави», - йдеться в заяві.

Автори документа звернулися до Генпрокуратури України з вимогою дати правову оцінку фактам захоплення адміністративних будівель, антиконституційним діям представницьких органів місцевого самоврядування західних регіонів України, які зазіхають на територіальну цілісність держави, розпалюють міжрелігійну ворожнечу, демонстративно саботують рішення центральних органів влади. Також регіонали закликали журналістів до об'єктивності і неупередженості, а громадян України - «до зваженого і об'єктивного аналізу подій, що відбуваються, вивіреної оцінці істинних, а не показних мотивів ініціаторів цього драматичного протистояння».

«Упевнені, що саме суспільна єдність і взаєморозуміння здатні стати ефективною формулою національного прогресу, динамічного облаштування процвітаючої України, яка досягне високих європейських стандартів, займе своє гідне місце в дружній родині європейських народів», - резюмували автори заяви.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating