Berliner Tageszeitung: БЮТ витрачали чужі гроші, та так й не повернули

Більше 100 млн доларів на піар БЮТ надходили з іноземних рахунків і офшор. У Berliner Tageszeitung пишуть, що БЮТ придбав свою славу серед українців та світової спільноти лише завдяки зусиллям PR-агенств. «Протягом 2007 - 2010, фракція «Батьківщина» існувала за рахунок коштів офшор і закордонних кредитів. За цей час в Україні пройшли три виборчі кампанії: парламентські, місцеві та президентські вибори. За словами Рената Кузьміна, першого заступника прокурора України, в цілому сума досягає $ 100 мільйонів! Платив заступник Тимошенко з міжнародних справ Григорій Немир», - повідомляється в Berliner Tageszeitung.

Лідери фракції Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок, Олександр Турчинов на чолі з Юлією Тимошенко згадуються в статті М. Манна як «злочинці в брудних брехливих куртках мучеників опозиції». По відношенню до Юлії Тимошенко було зроблено окреме зауваження: «Страдницьке обличчя Тимошенко впливало на європейських політичних діячів, у тому числі канцлера Ангелу Меркель. Вдалий PR-хід на крадені кошти забезпечив успіх Тимошенко в українського народу».

Ангела Меркель, яка перш завзято виступала за звільнення ув'язненої Тимошенко, задається питанням, «чому ми допомагали Тимошенко».

Лікування екс-прем'єра в німецькій клініці «Шаріте» все ще не сплачено, повідомляє Лутц Хармс, особистий врач Тимошенко.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating