Микола Азаров: Уряд повинен працювати над бюджетом - 2014

В даний час в Україні формується головний фінансовий документ країни на наступний рік - Держбюджет 2014, і уряд повинен мати можливість над ним працювати. Про це заявив Прем'єр -міністр України Микола Азаров в інтерв'ю зарубіжним ЗМІ.

Микола Азаров підкреслив, що , незважаючи на те, що деякі засоби масової інформації представляють ситуацію в Україні, як один суцільний еврострайк, країна живе і працює. У тому числі, працюють ті регіони, які направляють до Державного бюджету України найбільшу кількість фінансових коштів.

«Україна на сьогодні намолотила і зібрала 63 мільйони тонн зерна, це означає, що країна працює, а не знаходиться на майдані, працюють заводи, підприємства, транспорт», - підкреслив Микола Азаров.

Проте в даний час існують певні складнощі у соціально- економічному розвитку, особливо в столиці України. Це пов'язано із зупинкою роботи міської влади. У Києві з'явилися проблеми з транспортним сполученням, особливо в центрі міста, призупинено будівництво деяких соціально- значущих проектів. Все це створює великі незручності для киян та гостей міста.

Глава уряду України закликав мітингувальників завершити протестні акції і зазначив, що готовий до конструктивного діалогу з евроактівістамі. «Давайте почнемо діалог, і нехай вони розходяться по домівках. У них є сім'ї, у них є діти, нехай займаються своїми справами. Вони ж десь працюють, напевно. Яка необхідність там стояти таку кількість часу?», - зробив висновок Микола Азаров.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating