МОЗ проведе дезінфекцію в штабах Євромайдану для боротьби з туберкульозом

Міністерство охорони здоров'я України вирішило вжити заходів, щоб виключити поширення інфекційних хвороб на території Майдану Незалежності, а також у всіх містах, де проходять масові заходи. Про це заявив голова Державної санітарно-епідеміологічної служби України Анатолій Пономаренко.

«Зараз ми проводимо дезінфекційні роботи в будівлі КМДА, на черзі проведення відповідних заходів у Жовтневому палаці і Будинку профспілок», - цитує пана Пономаренко прес-служба ГСЕС.

Причиною для дезінфекції стала смерть чоловіка біля Майдану Незалежності, який був хворий на відкриту форму туберкульозу.

«Розтин померлого виявило запущену форму туберкульозу, яка є вкрай важкою. Він представляв небезпеку для людей навколо, оскільки страждав на заразну форму, яка передається повітряно-крапельним шляхом. Однак, на даний момент епідемічна ситуація знаходиться під контролем», - сказав перший заступник міністра охорони здоров'я Олександр Качур.

У свою чергу, голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекціяі/СПІДу та інших соціально небезпечних захворювань Тетяна Александріна звернула увагу на те, що туберкульоз передається повітряно-крапельним шляхом, що особливо небезпечно під час перебування в місцях масового скупчення людей.

Як повідомляв НБН, 6 грудня близько 05:00 в районі оглядового майданчика біля торгового центру « Глобус» біля готелю «Україна», поруч з Майданом Незалежності, було виявлено труп літнього чоловіка в калюжі крові.

Судово -медична експертиза встановила, що людина загинула через відкриту форму туберкульозу, що і викликало рясну кровотечу.

Загиблий виявився жителем Львівської області, 1962 року народження, раніше судимою за майнові злочини.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating