У померлого на Євромайдані була відкрита форма туберкульозу

Смерть чоловіка під час масових акцій на Майдані Незалежності в Києві настала внаслідок виявленої у нього хронічної форми туберкульозу легенів, ускладненої легеневою кровотечею

Такі висновки зроблені за результатами проведеної судово-медичної експертизи, повідомили в МОЗ.

«Після розтину у померлого виявили занедбану форму туберкульозу, яка є вкрай важкою та становить небезпеку для оточуючих.

Громадянин потребував стаціонарного лікування у спеціалізованому медичному закладі, а також дотримання відповідного протиепідемічного режиму», - зазначили в МОЗ .

У міністерстві також додали, що перебування таких хворих в епіцентрі масових акцій на Майдані Незалежності, тобто серед великого скупчення людей, категорично заборонене та є недопустимим. Важкий перебіг хронічного захворювання та неналежні умови перебування хворого призвели до смерті. Крім того, громадянин становив небезпеку для оточуючих, оскільки страждав на заразну форму туберкульозу, яка передається повітряно-крапельним шляхом.

У Міністерстві охорони здоров'я закликали організаторів масових акцій забезпечити якісну та оперативну роботу пунктів і бригад, які надають медичну допомогу громадянам і нагадали, що тривале перебування на холоді може стати причиною загострення або виникнення хвороб.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating