Ветерани Афганістану висловилися проти «майданів» і насильства

Ветерани афганської війни не підтримують закликів до насильства і не будуть брати участь у «майданах». Про це заявив Володимир Рижков, голова правління Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану України, під час засідання регіонального Організаційного комітету з підготовки та проведення в Харківській області Року учасників бойових дій на території інших держав.

«Ми висловили жорстку позицію, що ніде – ні на одному «майдані», ні на одному майданчику, де проходять протестні акції, не може бути присутнім символіка Української Спілки ветеранів Афганістану. Президія Харківського обласного Союзу ветеранів прийняла звернення, головний пункт якого – прибрати символіку української Спілки ветеранів Афганістану з усіх протестних майданчиків. Жоден порядний ветеран афганської війни, локальних конфліктів, збройних сил не має ні найменшого права перебувати разом з тими політичними силами, екстремістськими угрупованнями, які закликають до насильства, фашизму, плюють на пам'ять великого покоління переможців – наших батьків і дідів», – зазначив Рижков.

Голова правління Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану закликав своїх колег з усіх регіонів країни залишити політику осторонь і посилено займатися підготовкою до 25-річчя виведення військ з Афганістану та проведення Року учасників бойових дій на території інших держав: «Це найголовніше. На цьому треба сконцентруватися. Це питання пам'яті про тих людей, які поклали свої голови, а завдяки їм ми повернулися живими».

Підтримав заклики Володимира Рижкова й заступник голови – керівник апарату Харківської облдержадміністрації Василь Хома, який також був присутній на засіданні оргкомітету.

«Ті хлопці, які кричать: «Революція! Революція!», не розуміють, чим це загрожує, які можуть бути наслідки. Легко запалити в душі молодої людини революційний настрій, тільки чим його потім гасити – болем, стражданням? Я солідарний з Володимиром Рижковим у тому, що Український Союз ветеранів Афганістану має виступити з жорсткою заявою проти провокаційних, революційних настроїв. Нам революції не потрібно. Революція завжди тягне за собою дуже плачевні наслідки. Вона покалічить не тільки фізично, а й морально багатьох молодих людей. Тому мир – це найголовніше, що ми повинні цінувати в цьому житті», – підкреслив Хома.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating