Мер Сімферополя: «Евромайдан» спрямований на суспільний розкол і економічний підрив

Мер Сімферополя Віктор Агєєв в соціальній мережі Facebook пообіцяв сімферопольцям, що міська влада не допустить політичних протистоянь і зосередиться на вирішенні ключових проблем кримської столиці.

На своїй сторінці Агєєв написав, що «політичні екстремісти розхитують економічну стабільність і радикалізують суспільство», але, незважаючи на це, «жителі Сімферополя і всього Криму відрізняються завидним спокоєм і підвищеною громадянською відповідальністю».

«Дії організаторів «Евромайдана» не мають нічого спільного з конституційним правом людей на мирний протест. Вони спрямовані на суспільний розкол і економічний підрив. Організатори діють за принципом: чим гірше країні, тим краще їм, - написав мер Сімферополя. - Упевнений, що в Сімферополі провокації не пройдуть. Наші принципи сильніше екстремізму. Ми єдині в бажанні жити в суспільстві з гідними соціальними стандартами і ясними перспективами. У кримському політичному кліматі не приживаються радикалізм і політиканство».

Агєєв пообіцяв, що влада всіма силами збереже стабільність і спокій у місті, незважаючи на «революційний градус в Києві» і «Сімферополь залишається територією стабільності , як би нас не провокували, намагаючись розколоти».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating