Харківським школярам розкажуть про війну в Афганістані

У наступному 2014 році учні 9-10 класів шкіл Харкова та області візьмуть участь у заходах, присвячених 25-річчю виведення Радянських військ з Афганістану. Таким чином Харків відзначить оголошений Президентом Рік учасників бойових дій на території інших держав. Про це повідомив голова ХОДА Михайло Добкін.

Старшокласники зустрінуться з ветеранами Афганської війни та учасниками локальних конфліктів. Разом із ними учні дивитимуться і обговорюватимуть фільми про війну в Афганістані. Також у Харкові відбудуться молодіжні фестивалі патріотичної пісні та «вахти пам'яті». У школах, де навчалися ветерани бойових дій, встановлять меморіальні дошки.

«Ми не повинні приховувати, що Україна завжди, в тому числі, і в роки незалежності, була державою, яка, згідно з рішеннями ООН, брала участь у багатьох бойових конфліктах і надавала спеціальний контингент для наведення порядку і порятунку людських життів. Там служили і служать наші хлопці. Слід показувати і цю частину нашого життя», – відзначив губернатор.

Наразі в Україні проживає біля 270 тисяч учасників бойових дій на території інших держав. В Афганській війні взяли участь понад 160 тисяч солдат і офіцерів з України, 3280 з них загинули. 8 тисяч тих, що повернулися додому, отримали поранення, понад 6 тисяч стали інвалідами.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating