Харків'яни вимагають від президента не допустити державного перевороту

Пікет супротивників підписання угоди з Євросоюзом відбувся 4 грудня на харківському майдані Свободи, перед будівлею облдержадміністрації. Учасники акції висловили своє обурення становищем в країні і прийняли звернення до президента України, прем'єр-міністра, Верховної Ради, послів зарубіжних країн в Україні та обласних рад Галичини.

Учасники пікету тримали в руках транспаранти і плакати з написами «Нам не потрібна гей-ропа!», «Україна не Європа» ,«Хто прагне у Європу – неминуче в'їде в ж...». Перед присутніми виступили представники різних громадських організацій: Олександр Каряка «Народно-трудовий союз України», Павло Тищенко «Трудова Харківщина», Ігор Черкащенко «Київська Русь», Олександр Олійник «Союз Радянських офіцерів», Олександр Дубровін «Оплот». Спікери виступали, стоячи на прапорі Євросоюзу, на знак протесту до неповажної політики, що проводиться ЄС і НАТО стосовно України.

Учасники пікету вимагають від Віктора Януковича не допустити державного перевороту, а від лідерів опозиції – Арсенія Яценюка, Віталія Кличка та Олега Тягнибока – припинити дестабілізувати обстановку в країні. «Нас абсолютно не влаштовує спосіб життя в Європі, де збоченці прирівняні до нормальних людей. Ми все це бачимо і розуміємо, тому рішуче заявляємо лідерам так званої опозиції, а насправді п'ятій колоні Заходу по закабаленню України – ПІШЛИ ГЕТЬ в вашу «омріяну» Європу і припиніть тягнути туди весь український народ. Ми забороняємо вам виступати від імені всього народу, бо з вами тільки такі ж зрадники, як і ви, або одурманені люди, які вважають, що в Європі їх чекають манна небесна і серпанкові береги», – сказано у зверненні.

Звернулися учасники акції й до глав інших держав: «Ми звертаємося до керівників західних країн, в першу чергу США, ЄС і особливо Польщі і прибалтійських країн: не суньте свій ніс у наші справи! Не провокуйте, не обіцяйте того, що не маєте наміру робити! Не розпалюйте ненависть в нашій країні, як уже зробили в багатьох країнах світу! Не провокуйте кровопролиття і війну між слов'янськими народами!»

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating