Прем'єра «Отелло» в Харкові пройшла з аншлагом

Прем'єра опери Джузеппе Верді «Отелло» відбулася 5 грудня на сцені Харківського національного академічного театру опери та балету. Спектакль зібрав повний зал і був із захопленням зустрінутий публікою.
Партію Отелло співав гість з Донецька – заслужений артист України Сергій Гонтовий, роль Дездемони виконала лауреат міжнародних конкурсів Алла Мишакова, Яго – народний артист України Микола Коваль. Режисер-постановник вистави – Армен Калоян . За диригентським пультом – головний диригент ХНАТОБ, заслужений діяч мистецтв України Віталій Куценко. Спектакль був поставлений за рекордно короткі терміни. Мінімальна кількість декорацій і побудова дій (дві дії з однією перервою) вказують на мобільність і тенденцію виїзного спектаклю.
«Отелло – неординарна партія. У драматичних театрах кажуть: якщо є виконавець ролі Отелло, тоді театр має право ставити цю виставу, якщо ні, не варто і братися. Це партітурно складна, драматична партія, – зазначив головний диригент ХНАТОБ Віталій Куценко. – Спектакль вийшов. Трохи не вистачало часу, ми працювали в цейтноті, за короткий період треба було поставити спектакль. Але я вважаю, що багато чого вдалося. Мишакова – хороша солістка, Коваль – чудовий артист, глибока людина. Хор додав набагато, тому що взяли багато молодих артистів. На гідному рівні був оркестр. Я задоволений роботою колективу. А позитивні відгуки глядачів нас радують більше, ніж зарплата».
Прем'єра опери «Отелло» в ХНАТОБ була приурочена до 200-річчя від дня народження великого італійського композитора Джузеппе Верді.
Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating