Прокуратура готова заарештувати Корчинського та водія бульдозера

Прокуратура клопотатиме в суді про арешт лідера організації "Братство" Дмитра Корчинського у зв'язку з підозрою в організації масових заворушень на вул. Банковій у Києві.

Про це на брифінгу повідомив заступник прокурора м. Києва Сергій Софієв. "Я хочу відзначити, що винесена підозра щодо Корчинського, який теж був причетний до цих подій. Зараз вживаються заходи з його затримання та проведення з ним слідчих дій", - сказав Софієв.

Він також уточнив, що Корчинського підозрюють в організації масових заворушень.

За словами Софієва, вчора арештовані дві людини, причетні до заворушень на Банковій. Вони мали відношення до епізоду з бульдозером. Його викрали з Майдану Незалежності та направили на міліціонерів. Прізвища заарештованих прокурор не назвав, але зазначив, що один з них є членом громадської організації "Дорожній контроль".

1 грудня близько 500 молодиків спортивної статури прорвали кордон міліції і імітували штурм Адміністрації Президента. Вони вели себе досить агресивно. Вони кидали в спецназівців різні предмети, зокрема, камені і «коктейлі Молотова». Крім того, молодчики демонстрували хороше володіння навичками протидії бійцям силових структур і знання тактики їхньої поведінки.

Пізніше МВС України повідомило, що до правопорушень біля Адміністрації Президента України причетні понад 300 радикально налаштованих членів організації «Братство», які діяли під наглядом Дмитра Корчинського.

ТСН з посиланням на свої джерела повідомила, що лідер радикальної організації "Братство" Корчинський, якого підозрюють у причетності до провокацій на Банковій, виїхав за кордон.

Дружина лідера "Братства " Оксана Корчинська заперечує, що її чоловік координував молодчиків, які спровокували бійку з міліцією на Банковій 1 грудня і стверджує, що там була самоорганізована радикально налаштована молодь.

Також Корчинська відмовилася сказати, де зараз перебуває її чоловік.

Сьогодні ж до суду

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating