На Донбасі міліція працює по скайпу

У Горлівці дільничні інспектора міліції другий місяць працюють по скайпу. Комп'ютери та веб-камери у всіх 23 дільничних пунктах міліції встановлені для оперативного обміну інформацією між підрозділами.

Скайп дільничні інспектора використовують в дні, коли проводять прийом громадян. Правоохоронці зв'язуються по мережі зі своїм керівництвом, доповідають про ситуацію, озвучують зведення злочинів та пригод, що трапилися за добу на їх ділянці.

«Міліціонеру немає необхідності виїжджати до райвідділу або міськвідділ. Процес спілкування, обміну інформацією значно прискорився», - зазначають в Горлівському УМВС.

На перспективу силовики Горлівки планують організувати відеозв'язок не тільки між підрозділами міліції, але й з жителями регіону. Крім того, найближчим часом горлівчани зможуть направити заяви в міліцію по електронній пошті.

Після їх розгляду буде прийматися рішення або про внесення запису до Єдиного реєстру досудових розслідувань і відкриття кримінального провадження, або про відмову в його відкритті.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating