Під час бійки за зелену зону в Києві постраждало близько 15 людей

Під час бійки на вул. Булгакова в Києві постраждало не менше 15 людей. Однак більшість з них не стали писати заяву в міліцію.

Нагадаємо, 20 листопада о 5 ранку через сутичку між місцевими жителями і забудовниками загинув 60-річний пенсіонер. Свідки стверджують, що загиблого пенсіонера штовхнули у бійці, і він упав. Однак за словами прес-офіцера Святошинського району Тетяни Малишевої, медики діагностували, що чоловік помер внаслідок перехвилювання, а не через побиття.

«Особисто я не бачив, що його били, але я бачив, що він поліз у саму гущу (я прокинувся, стояв біля вікна і бачив все це). Я бачив, як саме в цій гущі найманці почали знімати помаранчеві жилети, щоб їх не ідентифікували. А потім саме вони його сильно штовхнули і він впав», - заявив мешканець одного з будинків на Булгакова Сергій Гарбуза.

Крім того, одного з мешканців ударили по голові арматурою.

«Коли зав'язалася бійка, я побачив, як осторонь б'ють мого брата металевим предметом по голові. В результаті чого у нього розсічення під оком, розірвана губа і підборіддя. Його відвезли в лікарню все зашивати. І того, хто його бив, безпосередньо я піймав. Його відвезли до відділку. І зараз знімаємо побої - будуть заводити справу », - розповів Олександр Плекач.

Свідки також стверджують, що на виклик приїхав лише один патруль міліції у складі трьох людей. Коли почалася бійка вони стояли осторонь і казали – «що ми зробимо втрьох?».

За словами Сергія Гарбузи, історія конфлікту бере початок з 2010 року, коли компанія-забудовник ТОВ «Торгівельний універсал» сфальсифікувала громадські слухання, і на їхній основі вони отримали дозвільні документи на початок будівництва.

«Оберти конфлікт почав набирати в лютому 2012 року, коли вперше приїхали забудовники ставити паркан. В 2012 році було чотири спроби поставити паркан. Четверта в березні місяці вже супроводжувалася великою кількістю невідомих найнятих осіб, які спричинили тілесні ушкодження мешканцям, які вийшли на захист своєї прибудинкової території. На той момент ми відстояли свої права і на якийсь час забудовники нічого не робили. А 31 жовтня цього року була нова серйозна сутичка і були постраждалі», - розповів Гарбуза.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating