Опозиція внесла до парламенту законопроект про ліквідацію " Беркута"

У законопроекті також йдеться про позбавлення всіх спеціальних і військових звань рядового і керівного складу спецпідрозділів.

Опозиція зареєструвала проект закону про ліквідацію спецпідрозділу "Беркут". Про це сьогодні на брифінгу заявив лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк.

Яценюк зазначив, що в законопроекті також йдеться про позбавлення всіх спеціальних і військових звань рядового і керівного складу спецпідрозділів. "Законом " Про міліцію "не передбачено жодних звіриних назв", - зазначив він.

ПР висловилася проти ліквідації спецпідрозділів. Подібні структури є в усіх країнах світу. Втративши підрозділів швидкого реагування, Україна залишиться беззахисною.

«Найпростіше розігнати. Інша справа - не використовувати ці спецпідрозділи тоді, коли в цьому немає необхідності", - сказав на брифінгу депутат від ПР Олександр Єфремов.

Він зазначив, що в будь-якій поважаючій себе державі є спеціальні підрозділи, навчені працювати в екстремальних умовах, коли рішення приймаються протягом однієї-двох секунд. «Для того, щоб знайти таких людей , навчити таких людей, будь-яка держава витрачає колосальні кошти. І, з моєї точки зору, на популізмі можна сьогодні сказати: давайте ми всіх розженемо, - але завтра тоді ми залишимося зовсім голими перед фактами, коли терористична загроза в нашій державі буде реальна», - сказав він.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating