Вирішення питання Ю. Тимошенко зависло в повітрі

Засідання парламенту із законопроекту щодо лікування ув'язнених за кордоном не принесло результатів . Голова ВР був змушений розпустити депутатів. Причиною такого рішення стала відсутність узгодженого законопроекту .

У ході засідання розглядалося три ключові питання : внесення змін до законів про вибори , законопроект про становище прокуратури , можливість лікування ув'язнених за кордоном . Останнє мало особливе ставлення до подальшої долі Ю. Тимошенко.

З наявних законопроектів до двох подано велику кількість поправок , розгляд яких буде проходити близько місяця в комітеті . З підготовкою третього робоча група зовсім не впоралася.

Голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов звинуватив опозицію в блокуванні прийняття законопроектів. На думку депутата, питанню лікування ув'язнених за кордоном не було приділено належної уваги. Внесені зміни повністю перекроїли навіть можливий варіант документа, тому спиратися на дану версію зменьшує можливості.

Водночас лідер «Батьківщини » Арсеній Яценюк бачить в подібній ситуації небажання влади йти на компроміс. Як заявив політик , розгляд зайшов в глухий кут , тільки президент може змінити ситуацію в підписанні законопроектів. Сили опозиції в черговий раз наполягають на підписанні Угоди про асоційоване членство України в ЄС.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating