Янукович зник?

Президент України другий день не дає про себе знати. В останньому повідомлення прес - служби Януковича від 9 листопада, говорилося про терміновий виліт глави держави до Москви.

«Сьогодні Президент України Віктор Янукович здійснить робочий візит до Російської Федерації, під час якого проведе зустріч з Президентом РФ Володимиром Путіним», - йшлося в заяві прес -служби.

Однак, у неділю ввечері державний телеканал « Росія -1», оголосив, що президент України до Москви не приїжджав і на території Російської Федерації не оголошувався . Офіційні президентські прес - служби Росії та України зберігають мовчання і крім анонса зустрічі досі жодної інформації не з'являлося.

У теж час з неофіційних джерел надійшла інформація , що виліт Януковича до Москви був скасований раптовим дзвінком з Брюсселя, де українському президенту пригрозили у разі повороту в бік Росії , долею арештованого Павла Лазаренка. З тих же джерел, після дзвінка Янукович зібрав екстрену нараду під Києвом з участю найбільш впливових олігархів країни.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating