Транзит російського газу забезпечить «Нафтогаз»

Український «Нафтогаз» погодився здійснювати постачання російського сланцевого газу в Європу, а також для всіх внутрішніх споживачів. Повідомлення було зроблено сьогодні на селекторній нараді головою НАК «Нафтогаз» Євгеном Бакуліним.

Зі свого боку зампрезідента «Газпрому» Олександр Медведєв упевнений, у Росії є шанс на участь в європейському ринку. Медведєв вважає, що при майбутніх потребах в 145 - 185 млрд кубометрів газу в Європі різко скоротиться його видобуток. РФ планує дозволити питання газового дефіциту шляхом розробки нетрадиційних родовищ газу. Глава «Газпрому» розглядає перспективи російського газу як «вельми оптимістичні».

У червні експерти прогнозували до 160 млрд кубометрів експорту газу до Європи. Насьогодні Медведєв упевнений, що обсяги постачань будуть збільшені. «Європейські родовища виснажаться, газ США дорого коштує. Газ із Каспійських регіонів не зможе задовольнити європейську потребу газу в повному обсязі. Тільки Росія зможе врятувати Європу» , - зазначає Олександр Медведєв.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating