У Дніпропетровську відновив роботу трубний завод

У Дніпропетровську після перерви заробил трубний завод. Підприємство не працювало кілька місяців, трубозварювальне виробництво в регіоні було призупинено. В даний час, завдяки успішним переговорам місцевої влади та керівництва заводу, до роботи вже приступили 1200 робітників.

Так, на заводі відновив роботу безперервний трубопрокатний стан, сьогодні планують запустити цеху з виготовлення холоднодеформірованних труб. На сьогоднішній день у заводу вже є замовлення на більш ніж 4 тисячі тонн продукції - холоднодеформірованних і горячедеформіванних труб.

Планується, що завод виготовить 12 % продукції для внутрішнього українського ринку, а також 44 % - в країни Європейського Союзу, і ще стільки ж - до країн СНД.

Нагадаємо, з середини 2013 року робота Дніпропетровського трубного заводу була припинена через складну економічну ситуацію на підприємстві. Була проведена консервація обладнання, скорочувалися робочі місця. У зв'язку з цим, в місті неодноразово проводилися акції протесту, які організовував заводський профспілковий комітет.

Сьогодні ведеться активна робота з відновлення всіх потужностей заводу: переоснащується виробництво, оновлюється асортимент продукції, проводяться переговори з потенційними покупцями.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating