У Захарченко відрапортували, що в Києві все спокійно

МВС звертається до громадян із проханням утриматися від учинення правопорушень, а також нагадує про відповідальність за їх вчинення

«Не зважаючи на велику кількість учасників масових заходів різнополярного політичного спрямування, міліції вдалося забезпечити охорону громадського порядку. Станом на ранок 3 грудня обстановка залишається спокійною», - зазначили в МВС.

Міністерство внутрішніх справ України звертається до учасників масових акцій із проханням не вдаватися до вчинення правопорушень, а також нагадує, що за скоєння протиправних дій передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, масові акції прихильників євроінтеграції в Києві та інших регіонах України почалася 21 листопада після оголошення урядом про припинення підготовки угоди про асоціацію з ЄС, яке планувалося оформити на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі. У суботу спецназ «Беркут» розігнав «евромайдан» у центрі Києва. У неділю мітингувальники знову зайняли площу в столиці відбувалися зіткнення між протестуючими і міліцією.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating