Нардеп вважає абсурдними вимоги опозиції

Вимоги опозиціонерів висмоктані з пальця і потрібні лише для того, щоб хоч якимось чином пояснити необхідність протестів і надати їм хоч найменший сенс

Про це заявив, виступаючи на мітингу біля Верховної Ради у вівторок, 3 грудня, народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Олійник.

«Начальник київської міліції Валерій Коряк відсторонений від виконання службових обов'язків. Зараз проводиться службове розслідування, в результаті якого будуть з'ясовані всі подробиці подій на Майдані Незалежності в ніч на 30 листопада. Винні обов'язково будуть покарані! Мала місце дуже серйозна подія, саме тому потрібно не рубати з плеча, а розібратися - що ж стало причиною події? Про результати розслідування громадськість буде поінформована найретельнішим чином», - сказав Володимир Олійник.

За його словами, Президент, Прем'єр-міністр, Міністр внутрішніх справ, ряд депутатів від Партії регіонів засудили застосування сили «Беркутом». Парламентарій зазначив, що влада як ніхто інший зацікавлена в об'єктивному розслідуванні подій на Майдані Незалежності і покарання винних.

«Вимоги про імпічмент Президента взагалі ні в які ворота не лізуть. Це просто безглуздий політичний заклик! Віктор Янукович робить усе необхідне для того, щоб ми жили у процвітаючій і мирній країні. Президент завжди буде давати відсіч тим, хто заради задоволення своїх політичних амбіцій і захоплення влади готові розвалити країну», - наголосив політик.

«Вимога про звільнення Юлії Тимошенко взагалі не має ніякого відношення до подій на Майдані Незалежності. Мітинги проходять на підтримку євроінтеграції, а не через чиєсь звільнення. Більшість мітингувальників навряд чи підтримує цю вимогу - вони не за Юлію Тимошенко прийшли агітувати», - резюмував він.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating