Міліція готова разом з мітингувальниками виявляти провокаторів

Міліція готова створити разом з громадськістю патрулі для виявлення провокаторів у місцях проведення масових акцій

«Міліція готова реагувати на всі ваші звернення, і - створювати з представниками громадськості спільних патрулів у місцях, де проводяться багатолюдні заходи з метою виявлення порушників. З цією метою міліція готова виділити необхідну кількість співробітників», - йдеться у зверненні міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка, опублікованому на офіційному сайті МВС.

Захарченко зазначив, що організатори мітингів «не повною мірою передбачили можливу присутність радикально налаштованих людей» і закликав громадян повідомляти про таких людей до міліції.

«Якщо у вас є інформація про провокаторів та осіб, які під час масових громадських акцій мають при собі предмети для нанесення тілесних ушкоджень (палиці, ланцюги, металеві прути і т.д.), повідомляйте про такі факти найближчого наряду міліції або за телефоном 102», - закликав глава МВС.

Нагадаємо, масові акції прихильників євроінтеграції в Києві та інших регіонах України почалася 21 листопада після оголошення урядом про припинення підготовки угоди про асоціацію з ЄС, яке планувалося оформити на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі. У суботу спецназ «Беркут» розігнав «евромайдан» у центрі Києва. У неділю мітингувальники знову зайняли площу в столиці відбувалися зіткнення між протестуючими і міліцією.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating