Харківський беспілотник зондуватиме Землю

Міжгалузевий НДІ проблем фізичного моделювання режимів польотів літаків Національного аерокосмічного університету ім. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" розробив концепцію багатоцільового безпілотного авіаційного комплексу (БПАК) "Горобець-м-код". Про це повідомили в НДІ.

Розробка зможе виконана в цивільному варіанті, і для спеціального вживання. Вже створений експериментальний зразок БПАК. Для завершення розробки обох модифікацій комплексу потрібні інвестиції приблизно в 1 млн.долл.

За даними НДІ, авіакомплекс може застосовуватися для моніторингу стану природного середовища і об'єктів інфраструктури, економного здобуття багатоспектральних геопрівязанних даних дистанційного зондування Землі надвисокого дозволу, розвідки, повітряного спостереження і целеуказанія.

Замінюючи при виконанні цих завдань пілотовані літальні апарати, беспілотник значно знижує вартість робіт. Щоб літак міг виконувати все вищеперелічений функції, спеціально для нього в НДІ розробили гидростабілізірованную оптіко-механічну платформу "Сова-М". Вона призначена для установки цифрової фотокамери високої роздільної здатності, відеокамери, інфрачервоних датчиків і іншої техніки.

За його словами, злітна маса цивільного "Горобця" складає 2,5 кг, розмах крила – 1,05 м-кодів, радіус дії від наземної станції управління - 5 км. При цьому літальний апарат може нести корисне навантаження в 0,5 кг Беспілотник для військових трохи важче, у нього більше радіус дії і є ряд інших відмінностей. Як мотор для обох літаків використовується електродвигун.

Міжгалузевий науково-дослідний інститут проблем фізичного моделювання режимів польоту літаків має статус національного наукового надбання України. У інститут займається розробкою БІАК, а також виконує науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи в області проектування літальних апаратів, пов'язаних з композиційними матеріалами.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating