Медики нарахували вже 190 постраждалих після зіткнень в Києві

Протягом 1 і 2 грудня 2013 року, станом на 12:00 до лікарів бригад невідкладної медичної допомоги звернулися 190 осіб

Наразі на лікуванні у стаціонарних медичних закладах перебувають 46 травмованих учасників акцій протесту, повідомив головний лікар Київської міської станції швидкої медичної допомоги Анатолій Вершигора.

Він також зауважив, що здебільшого обстежені особи отримали травми середньої важкості і жодного летального випадку не зафіксовано. Переважно потерпілим надавали медичну допомогу від забоїв, термічних опіків, черепно-мозкових травм та переломів кінцівок.

Крім того, Анатолій Вершигора зазначив, що в медичних закладах столиці медикаменти та інші засоби медичного призначення, необхідні для надання допомоги травмованим учасникам акцій протесту, наявні у необхідній кількості. Так само повністю укомплектовані лікарськими засобами та виробами медичного призначення і бригади невідкладної медичної допомоги які чергують у місцях масових акцій.

Нагадаємо, масові акції прихильників євроінтеграції в Києві та інших регіонах України почалася 21 листопада після оголошення урядом про припинення підготовки угоди про асоціацію з ЄС , яке планувалося оформити на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі. У суботу спецназ «Беркут » розігнав «євромайдан» у центрі Києва. У неділю мітингувальники знову зайняли площу в столиці відбувалися зіткнення між протестуючими і міліцією.

Кількість госпіталізованих правоохоронців на даний момент склало 75 осіб.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating