Харків попрощався із загиблими інкасаторами

Сьогодні, 2 грудня, в Харкові пройшла громадянська панахида за інкасаторам, які загинули минулого четверга під час розбійного нападу на Північній Салтівці. Панахида відбулася у ДК Міліції, розташованому на вул. Раднаркомівській. Близько 100 колег, працівників міліції та просто близьких людей прийшли попрощатися із загиблими.

Після панахиди тіла загиблих доставили до місць поховання: 49-річного водія Євгена Кроленка поховають у Харкові, на Безлюдівському кладовищі, а 28-річний міліціонер Володимир Терещенко знайде свій останній притулок на батьківщині, у Лозівському районі.

Нагадаємо, напад на інкасаторів був здійснений 28 листопада на вул. Командарма Корка. Зловмисник дочекався, коли інкасатори сядуть до автівки, і розстріляв машину з автомата Калашникова. Водій загинув на місці. Тіло одного з інкасаторів знайшли в покинутому автомобілі. Третій інкасатор зумів втекти.

За 12 років це вже п'ятий напад на інкасаторів у Харкові. Попередні нальоти були скоєні у 2001, 2004, 2005 і 2009 рр. У нападах загинули 11 осіб. Винні у скоєнні нападів і вбивстві інкасаторів до цих пір не знайдені.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating