Загальнонаціональний страйк не має сенсу. Харківщина не приєднається до нього - М. Добкін

Сьогодні, 2 грудня, відбулося позачергове засідання Харківської облради, основним питанням якого було обговорення суспільно-політичної ситуації в Україні. За результатами засідання депутати прийняли заяву, в якій висловили свою стурбованість становищем в країні: «Останні тривожні події суспільно-політичного життя в Україні змушують облраду заявити про стурбованість ескалацією політичного протистояння. Харківська облрада вважає, що прагнення до європейського майбутнього має об'єднати Україну та її народ, служити основою для конструктивного суспільного діалогу та взаєморозуміння».

Перші особи Харківщини підтримують дії президента Віктора Януковича і Кабінету міністрів. «Я підтримую євроінтеграцію, курс президента України і дії Кабміну щодо стабілізації ситуації в країні, – заявив харківський міський голова Геннадій Кернес. – У Харкові зараз робоча обстановка, люди вийшли на роботу і адекватно оцінюють події в країні. Для тих, хто не розуміє, ми збираємо сесії і ведемо роз'яснювальну роботу. І ніхто не збирається обговорювати введення надзвичайного стану, про який ходять необгрунтовані чутки».

Висловив свою думку і голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін: «Ми забезпечували і забезпечуємо безперебійну роботу всіх об'єктів життєзабезпечення нашого регіону. Ми проводимо опалювальний сезон, працюють школи, дитячі садки, лікарні, промислові підприємства, транспорт. Ми не приєднаємося до цього страйку. У ньому немає сенсу та логіки». Михайло Добкін зазначив, що опозиція прагне повалити чинну владу в країні, але у неї це не вийде: «Все, що сьогодні відбувається, ми вже з вами переживали. Розганяли обласні ради, штурмували мерію, намагалися через правоохоронні органи позбавити управління Харків і Харківську область. Але ми знаємо, як, з ким і для кого ми працюємо. Ми сильні, і все у нас вийде. З нами правда і з нами Бог ».

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов підкреслив, що місцева влада не допустить в місті того, що творилося в столиці: «Людей використовують наосліп, вони не зможуть взяти на себе відповідальності, якщо завтра зупиняться підприємства. Ми не допустимо, щоб подібне повторилося на Харківщині. Ми не допустимо, щоб у Харкові порушувалася робота державних установ, комунальних підприємств, щоб люди не могли доїхати на роботу».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating