Подвійне шахрайство Кличко . Або євроцінностей в маси!

В принципі , сьогодні вже важко здивувати людей тим , що за вихід на мітинг комусь платять гроші. Ще недавно це здавалося чимось ганебним , а сьогодні це вже буденність. Платять всі і всім , а хто не платить , або хто не бере грошей , того вважають або ідіотом , або маргіналом . Але зараз не про них. Ким би вони не були, які б ідеї вони ні відстоювали , їх можна поважати хоча б за принциповість. Але я хотів би поговорити про інших.

Сьогоднішні українські політичні ток- шоу я перестав дивитися з тих самих пір , коли в кожному вихідному до мікрофона політиці я почав бачити проплачену розмовляючу голову. Ці люди здають в найм свої вміння та навички , свій підвішений і не дуже мову, свої артистичні нахили , своє ім'я , свій ідіотизм , нарешті , - все має свою ціну , свій тариф , і чим більшими вміннями ти володієш , тим більше тобі за це платять. Натомість же люди отримують доступ до виділеної ділянки годівниці з більшими чи меншими супутніми благами .

Коли я вперше побачив біля мікрофона Кличко , стало ясно , що торгувати чимось, окрім свого імені , у нього не виходить. Ні по - українськи , ні по- російськи цей новонавернений в політику прозеліт говорити не вміє. Навіть зазубрені мантри його політтехнологів звучать в його устах малопереконливо . Тепер же стало ясно , що і в особистому , і в політичному житті у нього з'явилися величезні іміджеві пробоїни , які навряд чи можна залатати . Про скандал зі зломом аккаунта на Фейсбук вже всі чули . Але ось стали відомі нові грані його політичного " таланту " , а саме - вміння грамотно розподіляти гроші , які йому виділяють його зарубіжні куратори .

Не буду з видом викривача розповідати те , що вже давно є секретом полішинеля . Так , проплачені зарубіжні куратори дають гроші проплаченим українським політикам , а ті , в свою чергу , через налагоджену мережу набирають проплачених студентів та пенсіонерів на свої мітинги. Говорити в цій ситуації про яку-небудь моральний бік справи не доводиться , ідеаліст -політик не платитиме гроші своїм прихильникам , а ідеаліст - мітингувальник піде на мітинг , не вимагаючи матеріальної компенсації за витрачені зусилля. Але таких мало. Тому доводиться мати справу з тими , хто не роздумує про метафізику ідеального , а хто більше думає про хліб насущний. Але проблема в тому , що такі люди вкрай ненадійні , тому що що відмовився від ідеалів людина не може бути порядною за визначенням. Загалом , так вийшло , що ті , хто був посередником у фінансовій ланцюжку між закордонним куратором і безробітним студентом , не захотіли розлучатися з грошима на оплату масовки. « Навіщо платити тому , хто вже виконав свою роботу , за умови , що" ринок мітінгующе - протестного праці " заповнений до країв ? » - Подумали ті , хто наймав масовку на Евромайдан від партії Кличка , і не заплатили тим , хто вже вдосталь намахалася прапором Євросоюзу , наспівався патріотичних пісень і накричався дитячих речівок і кричалок . Навіть чаю не дали попити - ось який конфуз вийшов ! І звинувачувати нема кого ! Сліпі вожді сліпих !

Звичайно , обурені обманом протестанти пішли після всього мітингувати за торжество європейських цінностей вже не на майдан , а до офісу партії Кличка .

"Чесно сказати , нам за три години обіцяли 150 грн , також обіцяли чай і що ми не будемо голодними . Ми стояли кілька годин , грошей нам не дали. Сьогодні ми прийшли вимагати справедливості , оскільки день втрачено , а ми могли б поїхати на роботу і заробити 250-300 грн " , - сказав учасник протесту.

Хочеться після всього поставити запитання Віталію Кличко - " невже цей подвійний обман , коли людей наймають на ідеологічні мітинги , а потім ще й кидають їх на гроші , і є ті самі європейські цінності , про які так багато говорилося з трибун мітингів ? " І що нас чекає , коли ці цінності стануть превалювати ? ..

P.S. Також хочу звернутися до тих , хто все ще жадає отримати халявних грошей на евромайданах . Почитайте посилання , де таких як ви кидають по чому даремно ! Авось , зрозумієте , що ідеали треба відстоювати безкорисливо ! ))) Інакше таким ідеалам - гріш ціна!

На всіх халявщиків вже у кураторів грошей не вистачає. Криза нині на дворі !

Джерело

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating