Майдан Незалежності зайняли мітингувальники

На Майдані незалежності у Києві зібралися кілька десятків тисяч мітингувальників, які виступають проти силових методів , застосованих під час розгону акції протесту в ніч на 30 листопада.

Вони штурмом взяли будівлю Будинку Профспілок , розташовану на Майдані Незалежності , а також силою зайняли приміщення Київської міської державної адміністрації. Крім цього мітингувальники намагалися взяти штурмом і Адміністрацію президента. Проте правоохоронці живим ланцюгом встали на захист адмінбудівлі.

Мітингувальники пустили в хід вибухові пакети і бульдозером хотіли прорвати ланцюг міліції. Правоохоронці змушені були застосувати сльозогінний газ і кийки . Таким чином , їм вдалося відтіснити пікетників з Банкової.

Як повідомляє прес -служба Київської міської державної адміністрації , станом на 16:00 1 грудня до лікарів невідкладної медичної допомоги звернулися 22 травмованих учасників акцій протесту.

16 осіб , які потребують медичної допомоги , перебували біля адмінбудівлі КМДА ( вул. Хрещатик , 36). Ще 6 звернень було зареєстровано на ул.Банковой .

«Причини звернень - травми і хімічні опіки очей. Всім постраждалим була надана необхідна медична допомога » , - йдеться в повідомленні КМДА.

У відомстві зазначають , що серед постраждалих є як учасники акцій протесту , так і працівники міліції.

Нагадаємо , в ніч на 30 листопада міліція розігнала евроактівістов з Майдану Незалежності, щоб забезпечити вільний доступ комунальної техніки , що бере участь у роботах з підготовки до новорічних свят.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating