Священики з Михайлівського монастиря закликають евроактівістов поводитися благопристойно

Учасники акції на підтримку євроінтеграційних процесів, яких сьогодні рано вранці розігнав з Майдану Незалежності «Беркут», збираються біля Свято- Михайлівського Золотоверхого чоловічого монастиря.

У свою чергу, служителі чоловічого монастиря закликають учасників Евромайдана поводитися благопристойно. У тому числі, ченці просять на території храму не курити, не розпивати спиртні напої, не використовувати в розмовах нецензурну мову, не розміщувати на території монастиря плакатів і в цілому не перешкоджати життєдіяльності храму.

За словами священнослужителів, учасників протестної акції з монастиря не виганяють, але просять дотримуватися правил, встановлених на території святого місця.

В даний час біля Михайлівського собору зібралися близько 2 тисяч учасників Евромайдана. Постраждалі надають одна одній посильну медичну допомогу, при цьому їхати до лікарні відмовляються. Крім того, тих учасників акції, хто цього потребує, на місці консультують юристи. Ведеться облік і реєстрація постраждалих.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating