Учасників Евромайдана силою розігнали бійці «Беркута»

Сьогодні в районі чотирьох годин ранку, на Майдані Незалежності бійці «Беркута» силою розігнали евроактівістов. Люди відтіснені з площі, близько 35 мітингувальників затримані, є постраждалі. Для розгону силовики використовували гумові кийки та звукошумовие гранати.

За словами очевидців подій, початку силового розгону Евромайдана поклав конфлікт через опозиційного автотранспорту зі звуковою апаратурою, який був зупинений міліцією. Після цього на площі відбувся ряд інцидентів між силовиками і евроактівістамі, а «Беркут» почав в жорсткій формі розганяти учасників мітингу. В результаті деякі активісти отримали травми різного ступеня тяжкості.

Постраждалі в ході нічного розгону надійшли в столичну лікарню швидкої допомоги. Також в Шевченківський райвідділ міліції було доставлено затримані - 35 активістів Евромайдана. Як зазначили правоохоронці, рішення розігнати мітингувальників було ухвалене у зв'язку частими правопорушеннями на Майдані. Крім того, учасники мітингу кидали каміння в працівників «Беркута».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating