На МВФ світ клином не зійшовся - Азаров

Україна продовжить переговори з МВФ. Про це на своїй сторінці в Facebook написав прем'єр -міністр Микола Азаров. Прем'єр відповів на питання, чи має Україна інші джерела кредитів, враховуючи неприйнятність умов МВФ для отримання кредиту.

Прем'єр відповів: "Не переживайте. По-перше, ми продовжимо наші переговори з МВФ, ми люди терплячі і наполегливі. А по-друге, на МВФ світ клином не зійшовся ".

Як повідомлялося раніше, рада директорів ключового кредитора України - Міжнародного валютного фонду - планує в середині грудня обговорити питання відновлення співпраці з Україною, в тому числі, в частині можливого надання фінансування за програмою stand-by в обсязі близько 15 млрд дол.

21 листопада прем'єр-міністр України Микола Азаров поінформував , що отримав листа від МВФ, в якому окреслені умови для подальшої співпраці, які для України не прийнятні.

«Умови: підвищення тарифів на газ та опалення для населення приблизно на 40 %; зобов'язання заморожування базової заробітної плати, мінімальної заробітної плати, загальної номінальної заробітної плати на поточному рівні; істотне скорочення витрат на бюджетні цілі, зниження субсидій в енергетиці; поступове згортання звільнення від ПДВ для сільського господарства та інших галузей та інші умови», - процитував Азаров лист від МВФ.

Пізніше віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко заявив, що Україна не розраховує на отримання коштів від МВФ, оскільки Фонд виставляє неприйнятні для України умови, зокрема підвищення тарифів на газ.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating