Янукович прийняв пропозицію Меркель

Віктор Янукович збирається зустрітися в Німеччині з канцлером Ангелою Меркель після того, як там сформується новий уряд. Про це повідомив віце-прем'єр Олександр Вілкул в ефірі програми "Шустер LIVE".

Темою зустрічі буде обговорення питання про тристоронні переговори Росія-Україна -ЄС.

"На сьогоднішній момент вже висловили свою згоду брати участь у переговорах на цю тему як президент Росії Путін, так і ряд найсерйозніших європейських політиків, наприклад , канцлер Німеччини Ангела Меркель ", - заявив Вілкул.

"І візит нашого президента відбудеться до Німеччини, у тому числі, і для обговорення цих питань, одразу після формування уряду Німеччини", - додав він.

У день початку саміту у Вільнюсі Віктор Янукович поскаржився Ангелі Меркель на складні відносини з Росією. Наступного дня канцлер запросила його на переговори до Німеччини.

Як відомо, президент Росії Володимир Путін вважає, що ситуацію навколо Києва потрібно деполітизувати і провести за пропозицією президента України Віктора Януковича обговорення цієї теми в тристоронньому форматі Україна-ЄС-Росія.

Європейська народна партія зайняла чітку позицію щодо того, що переговори у тристоронньому форматі Україна- Євросоюз-Росія є неприйнятними .

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating