Кабул може стати містом-побратимом Харкова

Столиця Афганістану – місто Кабул – може стати новим містом-партнером Харкова. Про це 29 листопада заявив надзвичайний і повноважний посол Афганістану в Україні Мохаммад Акбар Мохаммаді в ході зустрічі з заступником харківського міського голови Ігорем Тереховим.

«Ми хочемо налагодити обмін делегаціями, встановити тісні економічні та культурні взаємини. Ми чекаємо на ваші підприємства у нас в Афганістані і готові організувати обмін бізнес-місіями. Ми зацікавлені у будівництві будинків, доріг, електростанцій. А також сподіваємося ближче познайомити українців з афганської культурою за допомогою фестивалів, виставок, виступів артистів, зустрічей з письменниками. Крім того, знаючи про глибокі освітні традиції Харкова, ми хочемо, щоб наші студенти навчалися у ваших вузах», – сказав посол.

За словами Ігоря Терехова, наше місто також хоче встановити побратимські відносини з Кабулом і всіляко розвивати цю співпрацю. «У нас є вдалі приклади такої співпраці з іншими нашими містами-партнерами. Кабул – це столиця, велике місто і великий ринок збуту, але ми про нього майже нічого не знаємо. Тому ми готові вислухати всі ваші конкретні пропозиції і визначитися, які наші підприємства могли б розпочати співпрацю з афганською стороною», – підкреслив заступник мера.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating