Після "Сталінграда" Бондарчука всі залишилися живі

Основні зйомки військової драми «Сталінград» пройшли під Санкт-Петербургом. Картину зняли за 79 знімальних днів. При будівництві декорацій художній відділ дотримувався пропорції і характер будівель Сталінграда того часу.

«Сталінград» - одна з перших військових драм в 3D і перша картина жанру, адаптована до широкоэкранному IMAX-формату. «У стереофильме немає другого плану в звичному розумінні, - уточнює продюсер Олександр Роднянський (наш співвітчизник до речі), - всі елементи сцени знаходяться в фокусі і мають однакову важливість. Спочатку багатьом подібний стан речей було незрозуміло. При звичайних зйомках ми можемо розглянути удари і отыгрыши акторів переднього плану, в той час як рухи персонажів, розташованих далі, розпливаються. Тому і вимоги до «копошащимся» людям на дальньому плані не найвищі, так що для заповнення кадру найчастіше залучається масовка або реконструктори.

У фільмі «Сталінград» цього робити було не можна, так як було видно все і всіх. Численні тренування і репетиції проводилися не тільки для акторів і каскадерів, але і для реконструкторів і масовки». Режисер Бондарчук вимагав наносити всі удари в тіло, щоб глядач відчував реальність того, що відбувається в кадрі. Оскільки всі бої супроводжувалися вибухами, то слідом за командою: «Стоп!» завжди звучало запитання: «Всі живі?» У сценах рукопашних боїв були зайняті більше 50 каскадерів, а всі бійці, які брали участь у зйомках, пройшли «курс молодого бійця». Ось так мої дорогі, ви всі вже помітили, що російські зірки зачастили в Україну? І ми не гірші. Все таки, що б там у політиці не творилося, а в творчості і культури ми одна нація. Таким чином, фільм чудового режисера однієї країни, при продюсуванні чудового професіонала з іншого, стає продуктом, виходить на міжнародний рівень. Я дуже заінтригована тизерами українського, і російського номінантів на "Оскар". З нетерпінням чекаю прем'єр.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating