Харків’яни зібралися на Народне віче

Харків’яни провели Народне віче – акцію останнього попередження євромайдана. На Площі Свободи зібралося близько 1 тис. людей. На акцію приїхав народний депутат Арсен Аваков. Перед мітингуючими також виступив голова Харківської правозахисної групи Євген Захаров, екс-заступник губернатора Харківської області Ярослав Ющенко, депутат Харківської облради Іван Варченко. В режимі вільного мікрофону виступали студенти, викладачі, підприємці міста. Завершилася акція концертом, в якому взяли участь групи «Крамниця думок», «ДостоевскийFM», полуфіналист шоу «Україна має талант» Євгений Бережний.

Народне віче почалося гімном ЄС, а завершилося гімном України. Учасники скандували «Янукович, підпиши», «Асоціація», «Харків-це Європа». Уздовж вулиці Сумської розтягнули великий банер з написом: «Харків’яни вимагають Угоди з ЄС. Угода з Європою – шлях у майбутнє».

Євромайданівці планують збиратися і завтра. Якщо Угоду про асоціацію підпишуть, людей прийдуть на площу з бенгальськими вогниками і цукерками. У випадку не підписання документа організатори закликали Харків’ян приходити на мітинг з совками і віниками.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating