У Харкові у висотці колишнього НДІ відкриють величезний IT-парк

У Харкові в 2014 р. відкриється it-парк, - повідомив керівник харківського "Voomy it-парку" Віталій Ставропольський на Міжнародному форумі "Харків IT", який проходіт сьогодні, 28 листопада. За даними Ставропольського, "Voomy it-парк" був заснований в 2012 р. і отримає розвиток на новому майданчику за адресою пр.Московский, 138а. За цією адресою реконструюється висотка, яку раніше займав один з харківських НДІ. Реконструкцію будівлі планується завершити в 2014 р., зараз міра готовності будівлі до введення в експлуатацію складає 60%.

"У стартапи в світі вкладають мільярди доларів, в Україні - лише близько 50 млн.долл. У Україні років 5 тому про стартапах мало хто чув, але сьогодні проводиться безліч форумів, працюють бізнес-інкубатори і ця сума зростатиме. Адже Україна займає четверне місце в світі по кількості сертифікованих фахівців. Одна їх наших ідей - розвиток Харкова як it-регіону", - відзначив Ставропольський.

За даними Ставропольського, "Voomy it-парк" пропонуватиме вузам використовувати сучасні лабораторії, тренінг-класи, конференц-зали, а студенти зможуть проходіть практику. Окрім цього, можна буде організувати науковий центр, де вузи зможуть дістати доступ до 3d-прінтерів, а також до пристроїв "Googleglass". "Зараз ми працюємо над створенням венчурного фонду об'ємом 5 млн. дол. для інвестування в проекти по трьох напрямах: розвиток програми інкубації і робота з об'єктами на початковій стадії, інвестування в стартапи і спільній з найбільшими світовими фондами фінансовій підтримці проектів, які показали свою життєздатність. Це можливість для тих, хто хоче реалізувати власну ідею на крупному ринку IT", що динамічно розвивається, – підкреслив директор "Voomy it-парку".

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating