У Луганську створять «Фабрику мрій»

У Луганську створять унікальну майстерню «Художня анімація і мультимедіа». Майстерня буде створена при Луганської державної академії культури і мистецтв.

Керівником анімаційної студії стане режисер і аніматор Луганської школи мультиплікації «Фантазери» Олексій Сич. Він відомий, зокрема, як автор першого в Україні повнометражного анімаційного фільму «Наші». Крім того, учасникам майстерні викладатимуть відомі в області фахівці-практики.

Як зазначають організатори, випускники художньої майстерні стануть професіоналами в галузі анімації і мультимедіа, і будуть затребувані в українській медіасфері. У тому числі, студенти зможуть навчитися створювати мультимедійні твори всіх жанрів кіно і телебачення, малювати анімаційні, документальні, ігрові музичні та рекламні кліпи, трейлери, інтерактивні ігри та створювати веб -сайти.

Планується, що у вересні наступного року в майстерні буде встановлено новітнє обладнання, в тому числі, мойкап - пристрій, який дозволяє зчитувати руху актора і перетворювати їх у графічне зображення.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating