«Женева-2» відбудеться 20 грудня

Міжнародна конференція «Женева-2» за участю представників ООН, США і РФ пройде 20 грудня. У рамках зустрічі планується досягнення всіх цілей, запропонованих в результаті переговорів 30 червня 2012 в Женеві. «Всі питання будуть врегульовані», - раніше заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

В ході проведення переговорів передбачається створення тимчасового уряду в Сирії, здатного забезпечити контроль над службою безпеки і армії. У числі учасників мирної конференції очікують побачити представників сирійської опозиції. Представник Національної коаліції Сирійської національної ради Абдель Вахед Естіфо стверджує, що зусиллями однодумців стане можливим сформувати єдину делегацію для участі в «Женеві-2». Завданням опозиції є домогтися імпічменту чинного уряду на чолі з президентом Башаром Асада.

Туреччина і Ліга арабських держав входять до числа запрошених до мирної конференції. Чи прийме участь в «Женеві-2» Іран, все ще не відомо. На думку Лаврова, успішне проведення переговорів країн «великої шістки» і Іраном із приводу ядерної політики сприятимуть підготовці Женевської конференції.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating