Меркель: Холодна війна має припинитися!

Канцлер Німеччини Ангела Меркель виступає проти односторонніх відносин Україна-ЄС або Україна-Росія. Питання співпраці Меркель планує обговорити з президентом України Віктором Януковичем під час Вільнюського саміту 28 - 29 листопада 2013 року. «Ми вже запропонували Україні інтеграцію, і готові пропонувати надалі», - заявила канцлер, коментуючи рішення Києва призупинити підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Оцінюючи Росію як могутнього стратегічного партнера, Німеччина готова виступити посередником у відносинах між Україною і РФ. «Час холодної війни скінчився. Співпраця з Європою не повинна негативно впливати на відносини України з Росією», - вважає Меркель.

У рамках зустрічі глав Німеччини і України знову розглядатиметься питання звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко, повідомляє AFP (Agence France -Presse). У Берліні впевнені: Янукович зуміє в найкоротші терміни звільнити Тимошенко. Позиція Януковича залишається колишньою - президент стверджує, що його повноважень недостатньо для звільнення екс-прем'єра. «У суді розберуться», - висловив свою точку зору президент України.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating