У Дніпропетровську намагаються врятувати від руйнування Палац культури ім.Ілліча

Дніпропетровські історики та краєзнавці намагаються врятувати від руйнування Палац культури імені Ілліча. Сьогодні, 25 листопада, відбулася прес-конференція, на якій небайдужі ентузіасти обговорювали шляхи порятунку будівлі від подальшого руйнування.

У радянський час Палац, без перебільшення, був центром всього культурного життя міста. Тут знаходився найбільший концертний зал з унікальною акустикою, а за розмірами сцени він не поступався Великому академічному театру в Москві. На цій сцені виступали багато відомих артистів та творчі колективи Союзу.

За майже 13 років простою, будинок Палацу культури імені Ілліча перетворилося на застаріле будову, внутрішньо убрання і фасад піддалися ерозії, конструкції збагнув сильний фізичний знос.

За словами дніпропетровського історика Максима Кавуна, одним з перших кроків з порятунку пам'ятки архітектури має стати присвоєння йому статусу пам'ятки національного, або хоча б місцевого значення. У радянський час цього не відбулося у зв'язку з плутаниною в документах.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating