У Черкасах суд тимчасово обмежив проведення мітингів

У Черкасах суд першої інстанції встановив тимчасові обмеження щодо реалізації права громадян на мирні зібрання на центральних площах міста з 26 листопада 2013 року по 25 січня 2014  року.

Про це йдеться в повідомленні в.о. міського голови Віктора Білоусова, розміщеному на сайті міської ради: «У міськвиконкомі Черкас отримали інформацію про серйозні провокації під час проведення масових заходів у центрі міста. Це може перешкодити вільному волевиявленню людей і поставити під загрозу хід виборчої кампанії (на території міста знаходяться два округи, на яких призначені перевибори і фіксується висока активність кандидатів і лідерів політичних сил). Я був змушений звернутися до суду з адміністративним позовом».

Віктор Білоусов також зазначив, що завжди підтримував свободу слова і волевиявлення, і запропонував політичним партіям підписати Меморандум про мирний характер проведення зборів без провокацій, які спричиняють загрозу життю і здоров'ю громадян.

Нагадаємо , на Майдан Незалежності в Києві вийшли кілька тисяч людей, незадоволені рішенням українського уряду призупинити процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Згідно резолюції, прийнятої на Евромайдане, учасники мітингу протесту планують домагатися імпічменту Президента у разі, якщо підписання Угоди з ЄС на саміті Східного партнерства у Вільнюсі не відбудуться.

 

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating